Irodavezető-asszisztens

Danubius Expert Zrt.

90+ fős informatikai cég vagyunk budapesti irodával. Azonnali kezdéssel keressük azt az új lelkes és lendületes csapattagunkat, aki az Irodavezetőnk jobbkezeként csatlakozik hozzánk.

Mi lesz a feladatod?

Segíted az Irodavezetőnk munkáját, és támogatod a cég működését.

Milyen feladatokat is jelent ez?

  • Szeresd a számokat is: mert sok riportban és kimutatásban várjuk a segítségedet.
  • Támogatod a pénzügyek kezelését, számlák iktatását, pénztár kezelését, utalásokat indítasz.
  • Az irodai működéshez és tisztasághoz szükséges dolgok beszerzésében is számítunk rád.
  • Segíted az új kollégáink beléptetésének adminisztrációját.
  • Részt veszel a bérekkel kapcsolatos adminisztrációban, ezek kezelésében.
  • Kezeled a kimenő és bejövő postát.
  • Segítesz a jó hangulat megteremtésében: részt veszel csapatépítők, és különböző céges rendezvények szervezésében és lebonyolításában.
  • Teszel azért, hogy a kollégák boldogság-hormonjai rendben legyenek: intézed a céges gyümölcs és nasi beszerzést.

Mit várunk tőled?

  • Legyen min. 1 év tapasztalatod hasonló munkakörben.
  • Legyél precíz és pontos, főleg a pénzügyi elszámolások miatt.
  • Legyél pörgős, proaktív és önálló.
  • Legyél jó problémafelismerésben és megoldásban.
  • Legyen tapasztalatod Office és Google (Docs, Spreadsheets) alkalmazásokkal.
  • Kommunikálj jól angolul írásban és szóban - legalább alapszinten.
  • Legyen B kategóriás jogosítványod vezetői gyakorlattal - ez fontos, mert néha magunknak kell beszerezni ezt-azt.
  • A multitasking fontos, tudj megosztott figyelemmel dolgozni és persze priorizálni is.

Miért minket válassz?

  • Saját laptopot, mobilt és hozzá tartozó előfizetési csomagot adunk.
  • Medicover egészségbiztosítási csomagot kaphatsz.
  • Jó hangulatú, igényes, profi csapat része lehetsz
  • Szuper irodánk van az Árpád híd pesti oldalán, az M3-as metróhoz közel
  • Próbaidő után céges autó lehetőség