Senior / Medior Rendszerszervező

Danubius Expert Zrt.

14+ éves, 90+ fős szoftverfejlesztő csapat vagyunk. A bankszektortól az oktatási startupokig vegyes az ügyfélkörünk: hazai és nemzetközi projekteken is dolgozunk.

Akár heti 4 napos, 32 órás munkarendben is dolgozhatsz nálunk. Időd nagy részét otthon is töltheted, mert a csapatnapokon kívül nem kötelezzük a bejárást.

A 10-16 óra közötti törzsidőn kívül pedig úgy gazdálkodsz a munkaóráiddal, ahogy csak szeretnél.

A felvételi folyamatunk 2 körös:

  • az 1. interjú kb. 1,5 órás, ahol először kötetlenebbül beszélgetünk, majd szakmai kérdéseket teszünk fel
  • a 2. interjún találkozol az egyik vezetőnkkel, illetve ha már megvan a konkrét projektcsapat, akikkel dolgozni fogsz, velük is.

Mi lesz a feladatod?

Nálunk a szervezők nem csupán az igényfelmérésben és tervezésben vesznek részt. "Projekt-gazdaként" a megvalósítási szakaszban is aktívan szerepük van, a jellemzően 2-6 fős fejlesztői csapattal együttműködve.

Többek között az alábbi feladataid lesznek:

  • üzleti igények, követelmények elemzése,
  • specifikációk, rendszertervek írása - product owner támogatása,
  • fejlesztés aktív támogatása,
  • funkcionális tesztelés (nem a tesztelők helyett, hanem a "gondos gazda" szemével)
  • UAT tesztek koordinálása, támogatása,
  • kapcsolattartás az ügyféllel.

Mit várunk tőled?

  • Legyen minimum 3 év tapasztalatod rendszerszervezőként.
  • Legyen SQL, XML, REST ismereted.
  • Legyen technikai affinitásod - pl. ne ijedj meg, ha adatbázist kell tervezned, vagy a fejlesztőkkel együtt forráskódot olvasnod.
  • Kommunikálj tárgyalóképesen angolul szóban és írásban is.

Mi jelent előnyt?

  • Ha dolgoztál banki, biztosítói domain-nel.
  • Ha van tapasztalatod agilis módszertanokkal (pl. Scrum, Kanban).

Miért minket válassz?

  • Viszonylag kicsik vagyunk, így még mindenkire személyesen is jut időnk odafigyelni, fejleszteni, olyan feladatot keresni, ami tényleg neki való és egybevág a fejlődési céljaival.
  • Bőven van megrendelésünk - válogathatunk, hogy izgalmas, szép feladatokat csináljunk, amiket élhető körülmények (pl. határidővállalások) mellett vállalunk el.
  • A legtöbb esetben mi dönthetjük el, hogy hogyan szeretnénk egy adott feladatot megcsinálni - nincs sales csapat, aki dönt helyettünk, sőt ügyfeleink is adnak a szakmai véleményünkre.
  • Különböző karrierutakból választhatnak a kollégáink (pl.: szakmai elmélyülés, architekt, management), éves tervezés során közösen megbeszéljük és olyan feladatokat igyekszünk nekik találni, amelyek előbbre viszik ezen az úton.
  • Aki szeretne, annak lehetősége van anyanyelvi angol tanárhoz, illetve coach-hoz járni.

Mit kinálunk?

  • Tapasztalati szinttől és a munkaidőtől függő bérezést (akár cégautó is lehet a csomag része).
  • Medicover-egészségbiztosítást.
  • Szinte korlátlan home office-lehetőséget (a csapatnapok kivételével).
  • Saját munkaeszközöket, laptopot, mobilt és előfizetési csomagot is.
  • Részvételi lehetőséget szakmai konferenciákon és tréningeken.
  • Szép és rendezett, tetőteraszos irodát a Duna-parton (Budapest). A munka mellett sok szabadidős programot (amik opcionálisak), gyümölcsöket, finomságokat.